LPG ALLIANCE

LPG CELLU M6® ALLIANCE ir tehnoloģiskā revolūcija, kas atklāj jaunu LPG masāžas aparātprocedūru ēru.
 
Trīsdesmit  gadu laikā LPG ir iekarojusi  miljoniem sieviešu sirdis un pelnīti kļuvusi parpopulārāko ķermeņa modelēšanas un figūras korekcijas procedūru visā pasaulē.
 
2017. gads bija apvērsums LPG masāžas attīstībā, kad Francijas uzņēmums LPG System prezentēja JAUNĀKO aparātu LPG ALLIANCE!
 
LPG ALLIANCE ir jauna, XXI. gadsimta procedūra!
 
Tai ir pa spēkam vienā procedūrā apvienot :
tauku samazināšanas, svara zaudēšanas, celulīta ārstēšanas, ādas tonusa palielināšanas, tūskas noņemšanas un ķermeņa atjaunošanas funkcijas.
.................................................................      ....................................................................................
Desmitās paaudzes ALLIANCE ir pirmais CELLU M6® aparāts ar iebūvētu mākslīgo intelektu. Šī ir pirmā reize, kad izdevies pilnībā pārveidot  manipulatora ar diviem motorizētiem rolleriem dizainu. Vietā nācis inovatīvs, sinerģisks manipulators –rolleris/“spārns”.
Jaunajām tehnoloģijām ir pa spēkam:  tauku samazināšana, atbrīvošanās no celulīta, ādas elastības un tonusa uzlabošana, ķermeņa resursu optimizēšana un stimulēšana bez ķirurģiskām manipulācijām.
Ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību, kāroto rezultātu iespējams sasniegt 2-3 reizes ātrāk. Jaunākās metodoloģijas nodrošina atgriezeniskās saites veidošanu ar klientu, pielāgojoties katra personīgajām vajadzībām, ķermeņa unikalitātei, ka arī padara procedūru maksimāli patīkamu un efektīvu.
............................................................................ .........................................................................
 
Ar ko atšķiras ALLIANCE LPG no parastās LPG masāžas?
·       Efekts ir spēcīgāks, īsākā laika periodā
·       Tas ir divu dažādu tehnoloģiju apvienojums vienā.
 
Manipulas divu neatkarīgi rotējošu veltņu vietā tagad ir tikai viens, bet otrā vietā klāt nācis tā saucamais “spārns”. Līdz ar to divas tehnoloģijas tika apvienotas vienā:
            Endermoloģija – tauku šūnu nogulsnējumu korekcija un celulīta ārstēšana;
     Endermoliftings - audu savilkšana un ādas vispārējā stāvokļa uzlabošana.
 
Procedūras efektivitāte pieauga 2 reizes!
Līdz šim LPG procedūra tika sadalīta vairākos atsevišķos etapos: lipolīze, celulīta ārstēšana, ādas nostiprināšana. Katram posmam, veicot procedūru, tika veltīts noteikt laiks, tā, piemēram, 15 - 10 - 5 minūtes.
LPG ALLIANCE–visi augstākminētie procesi : ķermeņa tauku slāņa samazināšana, celulīta ārstēšana, tūskas noņemšana un ādas savilkšana norit vienlaicīgi.
........................................................... .............................................................................................
 
Jaunums ir arī īpaši izstrādāta diagnosticējoša planšete, kas ļauj būt tiešā kontaktā ar LPG® servisu, nodrošina individuālu pieeju. Katram klientam, uzsākot kursu,  tiek sastādīta tā saucamā “Endermoloģiskā pase”, kas tiek pievienota datubāzei.
“Gudrā” LPG manipula precīzi pielāgojas jūsu figūrai, ādas tipam un katrai ķermeņa zonai nodrošina citādu iedarbību - ļenganu vēdera ādu, fibrozu ādu uz gurniem un veselīgu ādu uz muguras un sānos masējot atšķirīgi.
 
LPG ALLIANCE ir tik iedarbīga, ka pietiek tikai ar 5 procedūrām.
 
Par cik jaunās paaudzes LPG ir divas reizes efektīvāks, tad desmit procedūru vietā, to pašu rezultātu var sasniegt jau pēc piecām, ko nav iespējams panākt ar iepriekšējās paaudzes aparātprocedūru palīdzību.
................................................................................ ...........................................................

Cenas LPG CELLU M6® ALLIANCE procedūrām

LPG ALLIANCE                            cena(1х)           abonementa cena (5x)           abonementa cena (10x)
                                                                                  (atlaide 10%)                              (atlaide 16%)

LPG Alliance - 30min      45      202         378
LPG Alliance - 40min      59      265         490
LPG Alliance - 50min      69      310         579
Izmēģinājuma procedūra (30min) 37
LPG kostīms          23
LPG Alliance  - skaistuma studija "Calmena" - Rīgā, A.Čaka 37 (ieeja no Lāčplēša), 67284512
 
 ..